Bosch GSB 10,8-2-LI Professional (06019B690E)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Maks. triecienu skaits: 19.500 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 10,8-2-LI Professional (06019B690E)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSB 12V-15 Cordless Combi Drill ( 06019B690E 0 601 9B6 90E )

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-15 Cordless Combi Drill 06019B690E

114,60€
114,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis/Triecienurbjmašīna Bosch GSB 12V-15 Bez Akumulatora Un Lādētāja 12V (06019B690E)

114,97€
114,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-15 Cordless Combi Drill 06019B690E

119,86€
119,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforatorskrūvēšanas mašīna BOSCH - GSB 12V-15 bez lādētāja un akumulatora - 06019B690E

120,13€
120,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-15 LB Solo Urbjmašīna 06019B690E

122,43€
122,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 12V-15, LB SOLO Bosch Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis (06019B690E) | 06019B690E | 3165140773287

124,01€
124,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch bezvadu trieciena draiveris GSB 12V-15, 30 Nm (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140773287

126,93€
126,93€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GSB 12V-15 Professional - Bohrhammer/Treiber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 10 mm - 30 N·m - ohne Batterie - 12 V 06019B690E

129,17€
134,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch triecienurbjmašīna 30 Nm GSB 12V-15 SOLO (bez akum.) ar maksti L-Boxx, 06019B690E

145,09€
145,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienurbjmašīna GSB 12V-15 Solo L-Boxx 06019B690E BOSCH (06019B690E)

146,29€
146,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P5,30 cm x A18,20 cm x D18,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 1 kg |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 19 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20 |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
| Maks. triecienu skaits: | 19.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 10,8-2-LI Professional (06019B690E)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis






























