Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690G)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 380 apgr./min - 1.300 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 15 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Maks. triecienu skaits: 19.500 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Bosch PSR Select (0603977021)
no 62,61€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 171,67€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSB 12V-15 Professional - Bohrhammer/Treiber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 10 mm - 30 N·m - 2 Akkus - 12 V (06019B690G)

189,60€
194,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSB 12V-15 bezvadu trieciena draivera komplekts, 12 V, 1 x 4 Ah, 1 x 2 Ah, lādētājs, piederumi + soma | 3165140895064 | 12V-15

189,61€
189,61€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch cordless hammer drill driver GSB 12V-15 Professional 12 volt (blue / black Li-ion battery 2.0Ah Li-ion battery 4.0Ah drill bit s ( 06019B690G 0 601 9B6 90G )

195,00€
195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-15 Promo Pack 06019B690G 06019B690G

203,20€
203,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-15 Promo Pack 06019B690G 06019B690G

213,70€
213,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-15 BG 1x2.0/ 4.0/ 39 ACC/ 12V-20 Urbjmašīna 06019B690G

230,04€
230,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GSB 12V-15 perforators un skrūvgrieži, 2 akumulatori 2Ah un 4Ah, 1 lādētājs un piederumu komplekts - 06019B690G

238,29€
238,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Urbjvārpstas vītne: | 1/2 |
|---|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 19 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 380 apgr./min - 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 15 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Maks. triecienu skaits: | 19.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Tassimo kafijas kapsulasBraun 9Bosch Gsb 18V-55Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis
















