Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690H)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 380 apgr./min - 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 15 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690H)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSB 12V-15 Professional - Bohrhammer/Treiber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 10 mm - 30 N·m - 2 Akkus - 12 V (06019B690H)

159,01€
164,00€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lētākā Kopējā Cena
Bosch GSB 12V-15 Vorteils-Set 06019B690H | 06019B690H | 3165140995955

159,05€
159,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Triecienurbjmašīna ar akum. GSB12V-15 2x2Ah

159,99€
159,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora triecienurbjmašīna GSB 12V-15 06019B690H

163,35€
163,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless hammer drill GSB 12V-15 Professional 12 volt (blue / black 2x Li-ion battery 2.0Ah) ( 06019B690H 0 601 9B6 90H )

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis/Triecienurbjmašīna Bosch GSB 12V-15 12V 2Ah (06019B690H)

170,99€
170,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GSB 12V-15 perforators ar sitienu + 2 akumulatori 2,0Ah + uzlādes ierīce AL 12V-20 - 06019B690H

173,03€
173,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 12V-15, BG 2x2.0, 12V-20 Bosch Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis (06019B690H) | 06019B690H | 3165140995955

179,45€
179,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-15 bezvadu trieciena draiveru komplekts, 12 V, 2 x 2 Ah, lādētājs + soma | 3165140995955 | 12V-15

179,49€
179,49€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 10 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 19 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 380 apgr./min - 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 15 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Maks. triecienu skaits: | 19.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690H)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis





























