Bosch GSB 12V-35 (06019J9001)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Maks. triecienu skaits: 26.250 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 12V-35 (06019J9001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
BOSCH Akku-Schlagbohrschrauber GSB 12V-35 solo Professional, 12 Volt, Schlagbohrmaschine blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät, mit L-BOXX 06019J9001

121,50€
126,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Powertools Akku-Schlagbohrschrauber GSB 12V-35 solo Professional, 12 Volt (blau/Black, ohne Akku und Ladegerät, mit L-BOXX) | 06019J9001 | 4059952513973

152,95€
152,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-35 L-BOXX Cordless Combi Drill (bez akumulatora un lādētāja) ( 06019J9001 )

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-35 L-BOXX Akku-Schlagbohrschrauber | 06019J9001 | 4059952513973

160,45€
160,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-35 L-BOXX Cordless Combi Drill 06019J9001

160,70€
160,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-35 LB Solo Urbjmašīna 06019J9001

164,51€
164,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GSB 12V-35 perforators (bez akumulatora un lādētāja) + L-BOXX

166,36€
166,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 12V-35 L-BOXX Cordless Combi Drill 06019J9001

166,54€
166,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis/Triecienurbjmašīna Bosch GSB 12V-35 Bez Akumulatora un Lādētāja (06019J9001)

168,98€
168,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 12V-35, LB SOLO Bosch Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis (06019J9001) | 06019J9001 | 4059952513973

177,45€
177,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skrūvgriezis GSB 12V-35, LB SOLO 06019J9001 Bosch (06019J9001)

213,31€
213,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch triecienurbjmašīna 35Nm GSB 12V-35 SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06019J9001

214,53€
214,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Piederumi: | Bitu turētājs, Jostas klipsis |
|---|
| Svars: | 800 g |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Maks. triecienu skaits: | 26.250 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 12V-35 (06019J9001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Gsr 12V 35Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs
































