Bosch GSB 13 RE (0601217100)
Ražotājs: Bosch
- Urbjmašīna
- Urbjmašīnas tips: Triecienurbjmašīna
- Jauda: 600 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 2.800 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 1
- Griezes moments: 10,80 Nm
- Maks. triecienu skaits: 25.000 1/min
- Urbjvārpstas vītne: 1/2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 13 RE (0601217100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 304,35€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 608,05€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSB 13 RE 600W | 0.601.217.100 | 3165140371902

65,80€
65,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna Bosch GSB 13 RE 600W ar sitienu | 0.601.217.100 | 3165140371902

69,20€
69,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 13 RE 2800 RPM Keyless 1.8 kg 3165140371902 ( 0.601.217.100 0 601 217 100 0601217100 3165140371902 )

71,00€
71,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 13 RE Triecienurbjmašīna 0601217100

71,50€
71,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskā Triecienurbjmašīna Bosch GSB 13 RE 600W (0601217100)

71,98€
71,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienurbjmašīna GSB 13 RE 600W, BOSCH 0601217100

74,90€
74,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Triecienurbjmašīna GSB 13 RE Perforators 0601217100

78,91€
78,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 13 RE Triecienurbjmašīna Bosch (0601217100) | 0601217100 | 3165140371902 | WLONONWCRBHJ7

78,96€
78,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 13 RE 2800 RPM Keyless 1.8 kg 0601217100

80,48€
85,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Elektriskais perforators Bosch GSB 13 RE, 600 W | 3165140371902

87,04€
87,04€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch 0 601 217 100 GSB 13 RE TRIECIENURBJMAŠ 0 601 217 100

90,46€
90,46€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Elektriskā rokas triecienurbjmašīna Bosch GSB 13 RE Professional 0601217100

90,93€
90,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch triecienurbjmašīna 600W GSB 13 RE, 0601217100

98,45€
98,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 13 RE 2800 RPM Keyless 1.8 kg 0601217100

104,02€
106,52€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Izmēri: | G26,60 cm x A18 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,80 kg |
| Triecienurbjmašīna |
| Urbjvārpstas vītne: | 1/2 |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 25 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Jauda: | 600 W |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2.800 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 1 |
| Griezes moments: | 10,80 Nm |
| Maks. triecienu skaits: | 25.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 13 RE (0601217100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 700Bosch Gsb 18V-55Re MēbelesBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs
































