Bosch GSB 18 V-110 C (06019G030A)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 480 apgr./min - 21.000 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 47 Nm
- Griezes moments cietā: 110 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 25+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 31.500 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18 V-110 C (06019G030A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch akumulatora triecienurbjmašīna GSB 18V-110 C + L-Boxx, bez akumulatora un lādētāja 06019G030A

203,95€
203,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSB 18V-110 C 18 V | 06019G030A | 3165140956314

210,95€
210,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-110 C 18 V 06019G030A

219,54€
219,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-110 C L-Boxx solo ( 06019G030A 0 601 9G0 30A )

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-110 C.L-Boxx. solo | 06019G030A | 3165140956314

240,15€
240,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-110 C 18 V | 06019G030A | 3165140956314

240,30€
240,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BOSCH GSB 18V-110 C solo (L) - 06019G030A Perforators

240,30€
240,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-110 C Professional - Bohrhammer/Treiber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten 13 mm - 110 N·m - ohne Batterie - 18 V (06019G030A)

242,36€
247,35€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSB 18V-110 C,L-Boxx, solo 06019G030A

245,10€
245,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora trieciena draiveris Bosch GSB 18V-110 C + korpuss (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140956314 | 18V-110

253,54€
253,54€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Akum. Urbjmašīna/skrūvgriezis GSB 18V-110 C, SOLO, b/a un lādētāja, BOSCH 06019G030A

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis/Triecienurbjmašīna Bosch GSB 18V-110 C Bez Akumulatora un Lādētāja (06019G030A)

258,98€
258,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-110 C,L-Boxx, solo 06019G030A

259,05€
259,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 18V-110 C, LB SOLO Bosch Urbjmašīna Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis (06019G030A) | 06019G030A | 3165140956314

271,16€
271,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BOSCH GSB 18V-110 C solo (L) - 06019G030A Perforators 06019G030A

274,90€
274,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna Bosch GSB 18V-110 C, 18 V, bez akumulatora un lādētāja

281,00€
281,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch triecienurbjmašīna 110Nm GSB 18V-110 C SOLO (bez akumulatora) L-Boxx, 06019G030A

340,40€
340,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 16 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 82 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 480 apgr./min - 21.000 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 47 Nm |
| Griezes moments cietā: | 110 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 25+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 31.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18 V-110 C (06019G030A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28



































