Bosch GSB 18 V-110 C (06019G030B)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 480 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 47 Nm
- Griezes moments cietā: 110 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 25+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 31.500 1/min
- Skrūves diametrs: Ø 12 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18 V-110 C (06019G030B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akku-Schlagbohrschrauber GSB 18V-110 C Professional, 18Volt (blau/Black, 2x Akku ProCORE18V 4,0Ah, L-BOXX) | 06019G030B | 4059952525464

443,00€
443,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-110 C, LB 2x4.0PrC, 18V-40

445,99€
445,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GSB 18V-110 C 2-Gang-Akku-Schlagbohrschrauber inkl. 2. Akku, inkl. Ladegerät, inkl. Koffer (06019G030B)

466,45€
471,44€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSB 18V-110 C, 2x4.0Ah ProCORE18V, GAL 18V-40 Akumulatora triecienurbjmašīna/ triecienskrūvgriezis 06019G030B

469,00€
469,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless hammer drill GSB 18 V-110 C Professional 18Volt (blue / black L-BOXX 2x battery ProCORE18V 4.0Ah) ( 06019G030B )

480,00€
480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-110 C LB 2x4.0PrC 18V-40 Perforators 06019G030B

480,44€
480,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 18V-110 C, LB 2x4.0PrC, 18V-40 Bosch Akumulatora triecienurbjmašīna / triecienskrūvgriezis (06019G030B) | 06019G030B | 4059952525464

503,68€
503,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSB 18V-110 C ProCORE; 18 V; 2x4,0 Ah akum. 06019G030B

510,78€
510,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna GSB 18V-110 C, 2x4Ah, GAL 18V-40 06019G030B BOSCH (06019G030B)

605,80€
605,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch triecienurbjmašīna 110Nm GSB 18V-110 C (2x4.0Ah akum. PROCore) L-Boxx, 06019G030B

617,16€
617,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 16 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 82 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 480 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 47 Nm |
| Griezes moments cietā: | 110 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 25+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 31.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18 V-110 C (06019G030B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28





























