Bosch GSB 18 V-55 (06019H5303)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.800 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 28 Nm
- Griezes moments cietā: 55 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 21
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 27.000 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18 V-55 (06019H5303)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-55 18 V (06019H5303) | 06019H5303 | 405995250940

117,95€
117,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-55 18 V (06019H5303) | 06019H5303 | 405995250940

119,65€
119,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSB 18V-55 18 V (06019H5303) | 06019H5303 | 405995250940

121,75€
121,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless hammer drill 18V-55 solo (L) - 06019H5303 06019H5303

130,60€
130,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-55 Professional 1800 RPM Keyless 1 kg Black, Blue 06019H5303

135,56€
135,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-55 LB Solo Urbjmašīna 06019H5303

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora trieciena draiveris Bosch GSB 18V-55, 18 V + korpuss (bez akumulatora un lādētāja) | 4059952509402 | 18V-55

166,98€
166,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-55 18 V (06019H5303)

168,49€
168,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-55 LB Solo 06019H5303 (405995250940) ( JOINEDIT89740717 )

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch triecienurbjmašīna GSB 18V-55 SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06019H5303

255,99€
255,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 28 Nm |
| Griezes moments cietā: | 55 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 21 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 27.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18 V-55 (06019H5303)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28






























