Bosch GSB 18-2-LI (06019D2303)
Ražotājs: Bosch
- Triecienurbj vītņgriezis
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.400 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 18 Nm
- Griezes moments cietā: 39 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 16
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 21.000 1/min
- Urbja diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18-2-LI (06019D2303)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSB 18-2-LI Cordless Combi Drill 06019D2303

229,00€
229,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Savienojuma vītne: | 1/2 |
|---|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Urbja diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 10 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.400 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 18 Nm |
| Griezes moments cietā: | 39 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 16 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 21.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18-2-LI (06019D2303)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators




















