Bosch GSB 18V-110 C (06019G030C)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 47 Nm
- Griezes moments cietā: 85 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 25+1+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-110 C (06019G030C)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSB 18V-110 C, 2x4.0Ah ProCORE18V, CoMo, GAL 18V-40 Triecienskrūvgriezis/Triecienurbjmašīna 06019G030C

558,60€
558,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | LI-ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 47 Nm |
| Griezes moments cietā: | 85 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 25+1+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 31.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-110 C (06019G030C)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators




















