Bosch GSB 18V-150 C (06019J5105)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 2.200 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 84 Nm
- Griezes moments cietā: 150 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 25+2
- Maks. triecienu skaits: 30.000 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-150 C (06019J5105)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH Akku-Schlagbohrschrauber BITURBO GSB 18V-150 C Professional, 18Volt blau/schwarz, 2x Akku ProCORE18V 8,0Ah, Bluetooth Modul, L-BOXX 06019J5105

611,97€
616,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 20 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 150 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 2.200 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 84 Nm |
| Griezes moments cietā: | 150 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 25+2 |
| Maks. triecienu skaits: | 30.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-150 C (06019J5105)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















