Bosch GSB 18V-45 (06019K3300)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Tukšgaitas apgriezieni: 27.000 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 21 Nm
- Griezes moments cietā: 45 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20 + 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-45 (06019K3300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch bezvadu triecienurbjmašīna GSB 18V-45, bez akumulatora un lādētāja 06019K3300

82,95€
82,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-45 Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 45 N·m - 18 V (06019K3300)

90,89€
95,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Cordless Impact Drill GSB 18V-45 Professional solo 18V (blue/black without battery and charger) ( 06019K3300 0 601 9K3 300 )

95,00€
95,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbis Bosch GSB 18V-45 (bez akumulatora un lādētāja) | 4059952605654

99,99€
99,99€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Professional GSB 18V-45 perforators bez akumulatora - 06019K3300

113,26€
113,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-45 Solo, Carton Urbjmašīna 06019K3300

114,48€
114,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch triecienurbjmašīna GSB 18V-45 (SOLO C), 06019K3300

135,35€
135,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Impact Drill GSB 18V-45 Professional solo, 18V (blue/black, without battery and charger) 06019K3300

137,90€
137,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-45 bulk Akku-Schlagbohrschrauber 06019K3300

148,66€
148,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Urbjmašīna/skrūvgriezis GSB 18V-45C, b/a un lādētāja, BOSCH 06019K3300

149,90€
149,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienurbjmašīna GSB 18V-45 (bez akumulatora un lādētāja) 06019K3300 BOSCH (06019K3300)

151,16€
151,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienurbjmašīna Bosch GSB 18V-45 Bez Akumulatora Un Lādētāja, 18V (06019K3300)

157,98€
157,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSB 18V-45 Solo, Carton Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis (06019K3300) | 06019K3300 | 4059952605654

165,49€
165,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Triecienurbjmašīna |
| Piederumi: | Jostas klipsis |
|---|
| Svars: | 1 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 27.000 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 21 Nm |
| Griezes moments cietā: | 45 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20 + 2 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-45 (06019K3300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Indukcijas PlītsBosch Krūmu ŠķēresBosch Tassimo Kafijas AutomātsBraun 9Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators
































