Bosch GSB 18V-60 C (06019G2109)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 600 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 31 Nm
- Griezes moments cietā: 60 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 28.500 1/min
- Skrūves diametrs: Ø 10 mm
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 203,40€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch triecienurbjmašīna 60Nm GSB 18V-60 C (2x4.0Ah akum. PROCore) L-Boxx, 06019G2109

487,94€
487,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 600 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 31 Nm |
| Griezes moments cietā: | 60 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 28.500 1/min |
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















