Bosch GSB 18V-90 (06019K6105)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 630 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 36 Nm
- Griezes moments cietā: 64 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-90 (06019K6105)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch triecienurbjmašīna 64Nm GSB 18V-90 C (2x4.0Ah akum. PROCORE + Bluetooth moduli) L-Boxx, 06019K6105

339,38€
339,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora triecienurbjmašīna GSB 18V-90 C 2 x 4,0 Ah ProCORE + GCY 42 06019K6105

380,70€
380,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Schlagbohrschrauber GSB 18V-90 C Professional, 18Volt (blau/schwarz, 2x Li-Ion Akku ProCORE18V 4,0Ah, Bluetooth Modul, in L-BOXX) 06019K6105

386,91€
391,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Powertools GSB 18V-90 C 2x4.0Ah ProC GAL 18V-40, GCY 42, LB Bosch Akumulatora triecienurbjmašīna (06019K6105) | 06019K6105 | 4059952617343

439,31€
439,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Impact Drill GSB 18V-90 C Professional, 18V (blue/black, 2x Li-Ion battery ProCORE18V 4.0Ah, Bluetooth module, in L-BOXX) 06019K6105

439,70€
439,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Piederumi: | Lādētājs |
|---|
| Svars: | 1,10 kg |
|---|
| Urbja diametrs: | Ø 68 mm |
|---|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 630 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 36 Nm |
| Griezes moments cietā: | 64 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 28.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSB 18V-90 (06019K6105)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Tassimo kafijas kapsulasBraun BlenderisBosch Gsr 18V-90Bosch Gsb 18V-55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs
























