Bosch GSR 10,8-2-LI 2 x 2,0 Ah (0601868109)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 400 apgr./min - 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 15 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20 + 1
- Nominālais spriegums: 10,80 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 10,8-2-LI 2 x 2,0 Ah (0601868109)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 12V-15 Professional 12V 0601868109

195,20€
195,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriežu komplekts Bosch GSR 12V-15, 12 V, 2 x 2 Ah, lādētājs + maciņš | 3165140727495 | 12V-15

204,70€
204,70€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Light Series GSR 10,8-2-LI Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 10 mm - 30 N·m - 2 Akkus - 10.8 V 0601868109

212,91€
217,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
Apraksts
L-Boxx, L-Boxx ieliknis, ātrā uzlādes ierīce
| Akumulatora māksla: | Litija jonu |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Svars: | 950 g |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 19 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 400 apgr./min - 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 15 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20 + 1 |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 10,8-2-LI 2 x 2,0 Ah (0601868109)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























