Bosch GSR 120-LI (06019G8000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora urbjmašīna
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 350 apgr./min - 1 500 apgr./min
- Griezes moments: 30 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 20 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 10 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 120-LI (06019G8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,25€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI 12 V 2 x akumulator 2 Ah (06019G8000)

106,07€
106,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 120-LI 12 V 2 x akumulator 2 Ah (06019G8000) | 06019G8000 | 2010003648473

107,10€
107,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 120-LI 12 V 2 x akumulators 2 Ah (06019G8000) | 06019G8000 | 2010003648473

109,70€
109,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 120-Li; 12 V; 2x2,0 Ah akum. 06019G8000

116,50€
116,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 120-Li; 12 V; 2x2,0 Ah akum.

121,44€
121,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
CORDLESS DRILL 12.0 V GSR 120-LI BOSCH 3165140955683 (3165140955683) ( JOINEDIT88584540 )

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 120-LI 1500 RPM 800 g Black, Blue 06019G8000

130,70€
130,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch GSR 120-LI 12-volt drill/ driver 2 x 2 Ah battery pack (06019G8 Urbjmašīna 06019G8000

132,20€
132,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 120 akumulatora urbjmašīnu komplekts, 12 V, 2 x 2,0 Ah + korpuss | 3165140955683 | GSR 120

136,32€
136,32€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Wiertarko-wkretarka Bosch GSR 120-LI 12 V 2 x akumulator 2 Ah (06019G8000) ( 06019G8000 )

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 20 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 350 apgr./min - 1 500 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 30 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 120-LI (06019G8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis





























