Bosch GSR 12V-15 (060186810G)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 400 apgr./min - 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 29 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Urbja diametrs: Ø 19 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-15 (060186810G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 130,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,20€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch akumulatora skrūvgriežu komplekts GSR 12V-15, 12 V, 30 Nm | 4059952563862

153,22€
153,22€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GSR 12V-15 (060186810G) Urbjmašīna 060186810G

160,53€
160,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GSR 12V-15 Professional; 12 V; 2x2,0 Ah akum. 060186810G

163,50€
163,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 12V-15 12V 2Ah (060186810G)

165,98€
165,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-15 (060186810G) Urbjmašīna

171,38€
171,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSR 12V-15, CC 2x2.0, 10 ACC, 12V-20 Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis (060186810G) | 060186810G | 4059952563862

173,46€
173,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GSR 12V-15 Professional; 12 V; 2x2,0 Ah akum. 060186810G

176,31€
176,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR Professional 12V-15 - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten 10 mm - 30 N·m - 2 Akkus - 12 V (060186810G)

203,76€
208,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Urbjmašīna - skrūvgriezis GSR 12V-15 CC 2x2.0 Ah 10 ACC 12V-20 060186810G BOSCH (060186810G)

210,34€
210,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Urbja diametrs: | Ø 19 mm |
|---|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 19 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 400 apgr./min - 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 29 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-15 (060186810G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis




























