Bosch GSR 12V-15 FC (06019F6001)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 400 apgr./min - 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 15 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-15 FC (06019F6001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Bezvadu urbjmašīna-skrūvgriezis GSR 12V-15 FC Professional, 12Volt (blue/black, 2x Li-Ion akumulators 2,0Ah, L-BOXX) | 06019F6001 | 3165140847698

217,85€
217,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-15 FC Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - 1/4 -Inbuseinsatz - 30 N·m - 2 Akkus - 12 V 06019F6001

224,25€
229,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Professional GSR 12V-15 FC Flexiclick cordless screw driller + case + 2 Batteries 2.0Ah - 06019F6001 ( 06019F6001 0 601 9F6 001 )

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna / skrūvgriezis Bosch GSR 12V-15 FC (+2x akumulators + lādētājs + L-Boxx) | 3165140847698

231,47€
231,47€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 06019F6001

234,10€
234,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-15 FC (06019F6001) Urbjmašīna

235,25€
235,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-15 FC (06019F6001) Urbjmašīna 06019F6001

241,99€
241,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-15 FC Flex Professional 12V (06019F6001)

246,18€
246,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSR 12V-15 FC, LB 2x2.0, GFA12B, 12V-40 Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis (06019F6001) | 06019F6001 | 3165140847698

256,21€
256,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 06019F6001

258,93€
258,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | 2. Akumulators, Čemodāns, Lādētājs |
| Izmēri: | A17,80 cm x D13,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 600 g |
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 400 apgr./min - 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 15 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-15 FC (06019F6001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Fc 40Karcher Fc 5Gsr 12V 35Ea sports fc 24Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis




























