Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3001)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H3001) | 06019H3001 | 3165140936927

265,80€
265,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H3001) | 06019H3001 | 3165140936927

265,90€
265,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H3001)

272,71€
272,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Akku-Bohrschrauber GSR 12V-35 FC Professional, 12Volt (blau/Black, 2x Li-Ionen Akku 3,0Ah, mit FlexiClick Bohrfutter, L-BOXX) | 06019H3001 | 3165140936927

274,30€
274,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Bohrschrauber GSR 12V-35 FC Professional, 12Volt (blau/schwarz, 2x Li-Ionen Akku 3,0Ah, mit FlexiClick Bohrfutter, L-BOXX) 06019H3001

284,08€
289,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Bosch cordless drill GSR 12V-35 FC Professional, 12Volt (blue / black, Urbjmašīna 06019H3001

289,18€
289,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 12Volt (blue / black 2x Li-ion battery 3.0Ah with FlexiClick drill chuck L-BOXX) ( 06019H3001 0 601 9H3 001 1566881 3165140936927 B06019H3001 )

290,00€
290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Akumulatora skrūvgriezis 12V (06019H3001) 06019H3001

291,60€
291,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 FC komplekts, 12 V, 2 x 3 Ah, lādētājs + maciņš | 3165140936927 | 12V-35

295,98€
295,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 1750 RPM 590 g | 1566881 | 3165140936927 | WLONONWCREENZ

305,18€
305,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrtarka Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H3001) 06019H3001

313,58€
313,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Gsr 12V 35Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Fc 40Karcher Fc 5Ea sports fc 24Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis































