Bosch GSR 12V-35 FC (06019H300B)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 350 Nm
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 FC (06019H300B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Bosch PSR Select (0603977021)
no 62,61€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 171,95€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora skrūvgriezis/urbjmašīna Bosch GSR 12V-35 FC + L-BOXX | 4059952594484

274,55€
274,55€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 FC Professional; 18 V 06019H300B

284,70€
284,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Urbjmašīna Bosch GSR 12V-35 FC Bez Akumulatora Un Lādētāja 12V (06019H300B)

292,98€
292,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 FC Professional; 12 V (bez akumulatora un lādētāja) + L-BOXX 102 06019H300B

306,99€
306,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSR 12V-35 FC GFA 12-H/B, Solo, L-Boxx | 06019H300B | 4059952594484

307,05€
307,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 FC Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten 10 mm - 35 N·m - ohne Batterie - 12 V (06019H300B)

313,82€
318,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Urbjskrūvgriezis |
| SDS-Plus: | Jā |
|---|
| Svars: | 590 g |
|---|
| Urbja diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 16 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 16 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 350 Nm |
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 FC (06019H300B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBosch TosterisBraun Multiquick 9Gsr 12V 35Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Fc 40Karcher Fc 5Ea sports fc 24Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis
















