Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 460 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 20 Nm
- Griezes moments cietā: 35 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch urbjmašīana GSR 12V-35 (SOLO C), 06019H8000

116,83€
116,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 12 V (6019H8000) 06019H8000

119,03€
119,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35, 12 V (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140953696 | 12V-35

121,08€
121,08€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 12 V (6019H8000) | 06019H8000 | 2010003374198

123,65€
123,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Bezvadu urbjmašīna-skrūvgriezis GSR 12V-35 solo Professional, 12Volt (blue/black, bez akumulatora un lādētāja) | 06019H8000 | 3165140953696

124,95€
124,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 12 V (6019H8000) | 06019H8000 | 2010003374198

125,45€
125,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35 12 V (6019H8000) | 06019H8000 | 2010003374198

127,65€
127,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Professional 1750 RPM Black, Blue 06019H8000

127,82€
132,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 12V-35 solo in box - 06019H8000 ( 06019H8000 )

130,00€
130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 12V-35; 12 V (bez akumulatora un lādētāja) 06019H8000

131,50€
131,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 CT Solo Urbjmašīna 06019H8000

141,99€
141,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 12V-35 Professional 1750 RPM Black, Blue 06019H8000

142,65€
142,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GSR 12V-35, CT SOLO Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis (06019H8000) | 06019H8000 | 3165140953696

145,44€
145,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch - Bezvadu urbšanas un skrūvēšanas instruments 12 V 35 Nm bez akumulatora un lādētāja kartona kastē - GSR 12V-35 Professional

145,46€
145,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 460 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 20 Nm |
| Griezes moments cietā: | 35 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-35 Professional (06019H8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Gsr 12V 35Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GB
































