Bosch GSR 18 VE-EC Professional (06019F1100)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 480 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 47 Nm
- Griezes moments cietā: 75 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbjvārpstas vītne: 1/2
- Skrūves diametrs: Ø 12 mm
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Bosch PSR Select (0603977021)
no 62,61€

Makita DF333DSAE
no 143,45€

Makita DTW300Z
no 175,99€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akum. skrūvgriezis BOSCH GSR 18 VE-EC 2x6.3 Ah 06019F1100G63

339,00€
339,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Izmēri: | A25,50 cm x D19,80 cm |
|---|
| Urbjvārpstas vītne: | 1/2 |
|---|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 82 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 480 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 47 Nm |
| Griezes moments cietā: | 75 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBosch TosterisBraun Multiquick 9Bosch Gsr 18V-90Bosch Gsr 12Advancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55











