Bosch GSR 18V-110 C (06019G0108)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes momenta līmeņi: 25+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 12 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 82 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-110 C (06019G0108)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-110 C Professional (SOLO, Carton) Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis 06019G0108

233,40€
233,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-110 C (06019G0108) Urbjmašīna 06019G0108

234,02€
234,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna GSR 18V-110 C, SOLO 06019G0108 BOSCH

239,26€
239,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 06019G0108 - Elektrischer Schraubendreher - 18 V - 10 mm - 10 mm - 10 mm - 2 kg

251,53€
256,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch 06019G0108 06019G0108

251,69€
251,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīana GSR 18V-110 C (SOLO C), 06019G0108

265,01€
265,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 82 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes momenta līmeņi: | 25+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-110 C (06019G0108)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis

























