Bosch GSR 18V-150 C (06019J5002)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 2.200 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 84 Nm
- Griezes moments cietā: 150 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 25+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-150 C (06019J5002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH PRO Akku-Bohrschrauber BITURBO GSR 18V-150 C Professional solo, 18Volt blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät, L-BOXX 06019J5002

237,18€
242,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora skrūvgriezis/urbjmašīna Bosch GSR 18V-150C (bez akumulatora un lādētāja ar korpusu L-BOXX 136) | 4059952523217

239,00€
239,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18 V-150 C 18 V 06019J5002

252,40€
252,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-150 C Professional Cordless Drill Driver 06019J5002

253,58€
253,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-150 C, SOLO Akumulatora urbjmašīnas skrūvgriezis 06019J5002

259,80€
259,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna Bosch GSR 18V-150 C

266,41€
266,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Urbjmašīna/skrūvgriezis GSR 18V-150C b/a un lādētāja, BOSCH 06019J5002

279,00€
279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-150 C (06019J5002) Urbjmašīna 06019J5002

303,99€
303,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-150 C (06019J5002) Urbjmašīna

308,51€
308,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch triecienurbjmašīna 150Nm GSB 18V-150 C SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06019J5002

358,69€
358,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Svars: | 2,10 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 150 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 2.200 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 84 Nm |
| Griezes moments cietā: | 150 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 25+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-150 C (06019J5002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis




























