Bosch GSR 18V-150 C (06019J5101)
Ražotājs: Bosch
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 2.200 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 84 Nm
- Griezes moments cietā: 150 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 30.000 1/min
- Urbja diametrs betonam: Ø 20 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-150 C (06019J5101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-150 C 18 V 06019J5101

266,47€
266,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSB 18V-150 C (solo; C) 06019J5101 Perforators 06019J5101

309,00€
309,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSB 18V-150 C 18V (bez akumulatora un lādētāja) 06019J5101 Akumulatora triecienurbjmašīna 06019J5101

335,90€
335,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Svars: | 2,10 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 20 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 150 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 2.200 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 84 Nm |
| Griezes moments cietā: | 150 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 30.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-150 C (06019J5101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis






















