Bosch GSR 18V-45 (06019K3200)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 21 Nm
- Griezes moments cietā: 45 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-45 (06019K3200)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-45 (06019K3200) Urbjmašīna 06019K3200

115,90€
115,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Urbjmašīna Bosch GSR 18V-45 Bez Akumulatora Un Lādētāja 18V (06019K3200)

125,99€
125,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīna GSR 18V-45 (SOLO C), 06019K3200

129,65€
129,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 45 N·m - 18 V (06019K3200)

138,90€
143,89€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Professional Bohrschrauber GSR 18V-45 | 06019K3200 | 4059952605616

139,45€
139,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-45 Cordless Drill Driver ( 06019K3200 0 601 9K3 200 BO06019K3200 )

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Urbjmašīna/skrūvgriezis GSR 18V-45 b/a un lādētāja BOSCH 06019K3200

143,90€
143,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbis Bosch GSR 18V-45, SOLO, 0-500 / 0-1.900 min.-1 BO06019K3200

147,80€
147,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-45 Cordless Drill Driver 06019K3200

148,19€
148,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-45 (06019K3200) Urbjmašīna

150,03€
150,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbis Bosch GSR 18V-45, SOLO, 0-500 / 0-1.900 min.-1

151,16€
151,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional Cordless screwdriver BOSCH Professional GSR, 18V-45 SOLO, torque 21-45 Nm, 13 mm grip 06019K3200

153,42€
153,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSR 18V-45 Solo, Carton | 06019K3200 | 4059952605616

156,52€
156,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna GSR 18V-45 18V (bez akumulatora un lādētāja) 06019K3200 BOSCH (06019K3200)

188,15€
188,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional Cordless screwdriver BOSCH Professional GSR, 18V-45 SOLO, torque 21-45 Nm, 13 mm grip | 06019K3200 | 4059952605616

215,45€
215,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 0 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Jostas klipsis |
| Izmēri: | P7,30 cm x A20,30 cm x D15,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 0,90 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 8 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 21 Nm |
| Griezes moments cietā: | 45 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-45 (06019K3200)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis

































