Bosch GSR 18V-45 (06019K3202)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 21 Nm
- Griezes moments cietā: 45 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-45 (06019K3202)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akku-Bohrschrauber GSR 18V-45 Professional, 18Volt (blau/Black, 2x Li-Ionen Akku 2,0Ah, in L-Case) | 06019K3202 | 4059952605630

176,80€
176,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Drill GSR 18V-45 Professional 18V (blue/black 2x Li-Ion battery 2.0Ah in L-Case) ( 06019K3202 0 601 9K3 202 )

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Drill GSR 18V-45 Professional, 18V (blue/black, 2x Li-Ion battery 2.0Ah, in L-Case) 06019K3202

208,50€
208,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-45 (06019K3202) Urbjmašīna

216,13€
216,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skrūvgriezis ar akum. GSR 18V-45 2x2Ah koferis Bosch

219,99€
219,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora urbis GSR 18V-45 2 x 2,0 Ah plastmasas koferī 06019K3202

226,88€
226,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Bohrschrauber GSR 18V-45 Professional, 18Volt (blau/schwarz, 2x Li-Ionen Akku 2,0Ah, in L-Case) 06019K3202

229,92€
234,91€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch instrumenti Akumulatora Urbjmašīna Bosch GSR 18V-45 2x2Ah, 18V (06019K3202)

237,98€
237,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-45 (06019K3202) Urbjmašīna 06019K3202

239,90€
239,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GSR 18V-45 2x 2.0Ah, GAL 18V-20, L-Case Bosch Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis (06019K3202) | 06019K3202 | 4059952605630

249,23€
249,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-45 1900 RPM 900 g Black, Blue, Red 06019K3202

251,97€
251,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Izmēri: | P7,30 cm x A20,30 cm x D15,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 900 g |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 21 Nm |
| Griezes moments cietā: | 45 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-45 (06019K3202)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis





























