Bosch GSR 18V-45 (06019K3205)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 21 Nm
- Griezes moments cietā: 45 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-45 (06019K3205)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Cordless Drill GSR 18V-45 Professional 18V (blue/black 2x Li-Ion battery 2.0Ah 82-piece accessory set in L-case) ( 06019K3205 0 601 9K3 205 S7189724 )

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-45 PROFESSIONAL - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 45 N·m - 2 Akkus, Ladegerät enthalten - 18 V (06019K3205)

260,54€
265,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 18V-45 (2x2,0Ah, 82AC, L-Case 06019K3205

275,58€
275,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch profesionālās urbju-uzgriežņu atslēgas GSR 18V + 2 akumulatori 2,0Ah + uzlādētājs + 82 gabali, L-kastē

324,99€
324,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Svars: | 1,50 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 21 Nm |
| Griezes moments cietā: | 45 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-45 (06019K3205)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis























