Bosch GSR 18V-55 (06019H5204)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 28 Nm
- Griezes moments cietā: 55 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs: Ø 38 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-55 (06019H5204)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
(06019H5204) Urbjmašīna skrūvgriezis 55Nm GSR 18V-55 (2x4,0Ah ProCore) L-Boxx Bosch 06019H5204 | SLO_06019H5204 | 4059952509310

250,95€
250,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīna skrūvgriezis 55Nm GSR 18V-55 (2x4,0Ah PROCore) L-Boxx, 06019H5204

250,99€
250,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Akku-Bohrschrauber GSR 18V-55 Professional, 18Volt (blau/Black, 2x Li-Ion Akku ProCORE18V 4,0Ah, L-BOXX) | 06019H5204 | 4059952509310

311,10€
311,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-55 Professional - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten 13 mm - 28 N·m - 2 Akkus - 18 V 06019H5204

320,61€
325,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch cordless drill / driver GSR 18V-55 Professional 18Volt 06019H5204 ( 06019H5204 0 601 9H5 204 )

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-55 (06019H5204) Urbjmašīna 06019H5204

342,99€
342,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-55 (06019H5204) Urbjmašīna

351,99€
351,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GSR 18V-55, LB 2x4.0PrC, 18V-40 Bosch Urbjmašīna (06019H5204) | 06019H5204 | 4059952509310

373,89€
373,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-55, 2x4.0Ah Akumulatora urbis BO06019H5204

373,90€
373,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GSR 18V-55 urbis skrūvgriezis + 2 ProCore 4,0Ah akumulatori + L-BOXX - 06019H5204

482,85€
482,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Lādētājs |
| Urbja diametrs: | Ø 38 mm |
|---|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 28 Nm |
| Griezes moments cietā: | 55 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-55 (06019H5204)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris




























