Bosch GSR 18V-55 Professional (06019H5205)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 28 Nm
- Griezes moments cietā: 55 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-55 Professional (06019H5205)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-55 (06019H5205) Urbjmašīna 06019H5205

265,39€
265,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-55 Cordless Drill Driver 06019H5205

279,90€
279,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs alumīnijam: | Ø 35 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 28 Nm |
| Griezes moments cietā: | 55 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-55 Professional (06019H5205)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupGsr 12V 35Lexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000x





















