Bosch GSR 18V-60 C (06019G110B)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 600 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 31 Nm
- Griezes moments cietā: 60 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbjvārpstas vītne: 1/2
- Urbja diametrs koksnei: Ø 38 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-60 C (06019G110B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 18V-60 C ProCORE; 18 V; 2x4,0 Ah akum. 06019G110B

431,20€
431,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch urbjmašīna skrūvgriezis GSR 18V-60 C 60Nm (2x4.0Ah akum.) L-Boxx, 06019G110B

473,93€
473,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Urbjvārpstas vītne: | 1/2 |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 600 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 31 Nm |
| Griezes moments cietā: | 60 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-60 C (06019G110B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis






















