Bosch GSR 18V-60 FC Professional (06019G7101)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 600 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 31 Nm
- Griezes moments cietā: 60 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-60 FC Professional (06019G7101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 129,80€

Makita DTW300Z
no 18,80€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,10€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-60 FC, 2x5,0Ah, GFA M, 1880CV 06019G7101

570,30€
570,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-jonu |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Svars: | 900 g |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 38 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 600 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 31 Nm |
| Griezes moments cietā: | 60 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-60 FC Professional (06019G7101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas VirsmaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Tassimo kapsulasBraun BlenderisBosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Fc 40Karcher Fc 5Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupGsr 12V 35Ea sports fc 24Lexar Professional 64GB





















