Bosch GSR 18V-90 (06019K6002)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 630 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 36 Nm
- Griezes moments cietā: 64 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 28.500 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 (06019K6002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-90 C (06019K6002) Urbjmašīna 06019K6002

221,00€
221,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-90 C 18 V 06019K6002

240,66€
240,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 18V-90 C; 18 V (bez akumulatora un lādētāja) + koferis 06019K6002

264,60€
264,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-90 C PROFESSIONAL - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 64 N·m - ohne Batterie - 18 V 06019K6002

265,64€
270,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Jostas klipsis |
| Svars: | 1,10 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 68 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 630 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 36 Nm |
| Griezes moments cietā: | 64 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 28.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 (06019K6002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBraun Series 3Bosch Gsr 18V-90Bosch Gsr 12Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis
























