Bosch GSR 18V-90 (06019K6005)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 630 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 36 Nm
- Griezes moments cietā: 64 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 (06019K6005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch cordless drill GSR 18V-90 C Professional, 18V (blue/black, 2x Li-Ion battery ProCORE18V 4.0Ah, Bluetooth module, in L-BOXX) 06019K6005

428,00€
428,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-90 C PROFESSIONAL - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 64 N·m - 2 Akkus, Ladegerät enthalten - 18 V 06019K6005

443,51€
448,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GSR 18V-90 C (06019K6005) Urbjmašīna 06019K6005

551,99€
551,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs, Uzglabāšanas kaste |
| Svars: | 1,10 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 68 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 630 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 36 Nm |
| Griezes moments cietā: | 64 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 (06019K6005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBraun Series 3Bosch Gsr 18V-90Bosch Gsr 12Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis






















