Bosch GSR 18V-90 (06019K6006)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 36 Nm
- Griezes moments cietā: 64 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 1,50 mm - 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 (06019K6006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-90 C (06019K6006) Urbjmašīna 06019K6006

385,99€
385,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSR 18V-90 C (06019K6006) Urbjmašīna

422,09€
422,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GSR 18V-90 C 18V (2x5.0Ah) Akumulatora urbjmašīna 06019K6006 06019K6006

447,10€
447,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Svars: | 1,70 kg |
|---|
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 36 Nm |
| Griezes moments cietā: | 64 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 (06019K6006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBraun Series 3Bosch Gsr 18V-90Bosch Gsr 12Gsr 12V 35Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis





















