Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 630 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 36 Nm
- Griezes moments cietā: 64 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch PSR Select (0603977021)
no 62,61€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 171,95€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€

Makita DHP453Z
no 64,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200) Urbjmašīna 06019K6200

733,00€
733,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Dziļuma ierobežotājs, Ekscentra uzgalis, Lādētājs, Leņķa uzgalis |
| Svars: | 920 g |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 12 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 68 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 630 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 36 Nm |
| Griezes moments cietā: | 64 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Series 3Bosch Gsr 18V-90Bosch Gsr 12Fc 40Karcher Fc 5Gsr 12V 35Ea sports fc 24Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis











