Bosch GST 12V-70 (06015A1005)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Apgriezienu skaits: 1.500 apgr./min - 2.800 apgr./min
- Nominālais spriegums: 12 V
- Gājiena garums: 18 mm
- Griešanas dziļums kokā: 70 mm
- Griešanas dziļums alumīnijā: 3 mm
- Akumulatoru skaits: 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 12V-70 (06015A1005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 125,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 189,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 201,54€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 862,20€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 215,44€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Wyrzynarka Bosch GST 12V-70 12 V 06015A1005

240,34€
240,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless jigsaw GST 12V-70 Professional 12 volts (blue / black L-BOXX 2x Li-ion batteries 3.0Ah) ( 06015A1005 ) Elektriskais zāģis

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Stichsäge GST 12V-70 Professional, 12 Volt (blau/schwarz, 2x Li-Ionen Akku 3,0Ah, in L-BOXX) 06015A1005

245,80€
250,79€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora slīpzāģis Bosch GST 12V-70 komplekts, 12 V, 2 x 3 Ah, lādētājs, korpuss + 2 zāģa asmeņi | 3165140895200 | 12V-70

252,44€
252,44€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GST 12V-70 2x 3,0 Ah Cordless Jigsaw 06015A1005

262,70€
262,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 12V-70 2x 3,0 Ah Cordless Jigsaw 06015A1005

264,10€
264,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora figūrzāģis Bosch GST 12V-70 06015A1005

270,89€
270,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 12V-70 LB 2x3.0/ 12V-40 Figūrzāģis 06015A1005

273,67€
273,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GST 12V-70, LB 2x3.0, 12V-40 Bosch Akumulatora figūrzāģis (06015A1005) | 06015A1005 | 3165140895200

282,13€
282,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora figūrzāģis GST 12V-70, 2x3.0Ah 06015A1005 BOSCH (06015A1005)

334,98€
334,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 2 |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 70 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 3 mm |
| Svars: | 1,50 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 1.500 apgr./min - 2.800 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Gājiena garums: | 18 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 12V-70 (06015A1005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBraun Series 312V 70Ah 760ABosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





























