Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DCS335NT-XJ
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Svārstību gājiena figūrzāģis
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājiena garums: 26 mm
- Gājienu skaits: 1.000 gāj./min - 3.200 g/min
- Griešanas dziļums kokā: 135 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCS335NT-XJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DWE7492
no 608,78€

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,55€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€
20 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dewalt DCS335NT power jigsaw 3200 spm 2 kg

212,81€
212,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCS335NT power jigsaw 3200 spm 2 kg | DCS335NT | 5035048710692 | NAKDEWWYR0009

213,45€
213,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt Wyrzynarka Dewalt DCS335NT 18 V DCS335NT-XJ

214,45€
214,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wyrzynarka Dewalt DCS335NT 18 V | DCS335NT | 5035048710692 | NAKDEWWYR0009

216,60€
216,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCS335NT akumulatora zāģis, 3200 apgr./min., 2 kg NAKDEWWYR0009

226,07€
226,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCS335NT akumulatora zāģis, 3200 apgr./min., 2 kg NAKDEWWYR0009

227,48€
227,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCS335NT power jigsaw 3200 spm 2 kg ( DCS335NT DCS335NT-XJ ) Elektriskais zāģis

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWalt cordless jigsaw DCS335NT 18 Volt (yellow / black T-STAK Box II without battery and charger) ( DCS335NT XJ ) Elektriskais zāģis DCS335NT-XJ

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT Jigsaw DeWALT DCS335NT Figūrzāģis DCS335NT-XJ

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DEWALT 18v XR Body Grip Jigsaw bare in T-STAK | DCS335NT | 5035048710692 | NAKDEWWYR0009

231,31€
231,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCS335NT power jigsaw 3200 spm 2 kg

233,06€
238,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
DEWALT DCS335NT-XJ Figūrzāģis 18V (bez akumulatora un lādētāja) DCS335NT-XJ

233,40€
233,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCS335NT power jigsaw 3200 spm 2 kg 9609760D640338F0F5374A47A0809F2217F5CB2F

238,72€
238,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWalt DCS335NT-XJ Cordless Jigsaw DCS335NT-XJ

243,95€
243,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt Wyrzynarka 18v bez aku i ład. dcs335nt dewalt

248,41€
248,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt figūrzāģis DCS335NT, 18 V + korpuss (bez akumulatora un lādētāja) | 5035048710692 | DCS335NT

250,65€
250,65€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
DEWALT Akku-Stichsäge DCS335NT, 18Volt (gelb/schwarz, ohne Akku und Ladegerät, in TSTAK Box II) | DCS335NT-XJ | 5035048710692

274,44€
274,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Figūrzāģis 18V (bez akumulatora un lādētāja) DCS335NT-XJ DEWALT (DCS335NT-XJ)

297,48€
297,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCS335NT power jigsaw 3200 spm 2 kg

308,74€
311,24€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Figūrzāģis DeWalt DCS335NT-XJ; 18 V; (bez akumulatora un lādētāja)

352,85€
352,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Prožektors: | Nē |
|---|---|
| Tukšgaitas troksnis: | 86 dB |
| Putekļu nosūkšana: | Nē |
| Griešanas dziļums kokā: | 135 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 25 mm |
| Slīpuma iestatīšana: | 45° |
|---|---|
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 45°, R 45° |
| Šūpošanās diapazons: | 45° |
| Svars: | 2,50 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Svārstību gājiena figūrzāģis |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Gājiena garums: | 26 mm |
| Gājienu skaits: | 1.000 gāj./min - 3.200 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCS335NT-XJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































