Bosch GTB 18V-45 (06019K7002)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Reģipša skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 4.500 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 1
- Griezes moments: 6 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 6 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GTB 18V-45 (06019K7002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch ģipškartona skrūvgriezis GTB 18V-45 06019K7002

427,52€
427,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTB 18V-45 (2xPC4 0Ah GAL 18V-40 ( 06019K7002 0 601 9K7 002 )

440,00€
440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTB 18V-45 Professional - Trockenbauwand Schraubenzieher 06019K7002

442,24€
447,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora skrūvgriezis Bosch GTB 18V-45; 18 V; 2x4,0 Ah akum. 06019K7002

445,20€
445,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Reģipša skrūvgrieznis GTB 18V-45 18V (2x4.0Ah) 06019K7002 BOSCH

449,20€
449,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Skrūvgriezis Bosch GTB 18V-45 2x4Ah, 18V (06019K7002)

459,98€
459,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTB 18V-45 (06019K7002) Urbjmašīna 06019K7002

462,75€
462,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTB 18V-45 (06019K7002) Urbjmašīna

463,71€
463,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTB 18V-45 (2xPC4,0Ah, GAL 18V-40 06019K7002

476,22€
476,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GTB 18V-45, 2x40Ah ProC18V, GAL 18V-40, LB Bosch Reģipša skrūvgrieznis (06019K7002) | 06019K7002 | 4059952581200

478,00€
478,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Reģipša skrūvgrieznis GTB 18V-45 18V (2x4.0Ah) 06019K7002 BOSCH (06019K7002)

574,91€
574,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Reģipša skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Bitu turētājs, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Izmēri: | P5,60 cm x A19,30 cm x D26,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 950 g |
| Skrūves diametrs: | Ø 6 mm |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 4.500 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 1 |
| Griezes moments: | 6 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GTB 18V-45 (06019K7002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





























