Bosch GWB 10,8-LI (0601390905)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Leņķa skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.300 apgr./min
- Griezes moments cietā: 11 Nm
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Skrūves diametrs: Ø 6 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 10 mm
- Akumulatoru skaits: 0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWB 10,8-LI (0601390905)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 138,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,45€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch akumulatora leņķurbis GWB 12V-10, bez akumulatora un lādētāja 0601390905

122,51€
122,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Angle GWB 12V-10 Professional solo, 12V (blue / black, without battery and charger) 0601390905

126,20€
126,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa urbjmašīna GWB 12V-10 b/a un lādētāja BOSCH 0601390905

132,90€
132,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GWB 12V-10, CT SOLO | 0601390905 | 3165140645140

134,58€
134,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWB 10,8V Li Black, Blue, Red 0601390905

136,06€
136,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWB 12V-10 CT Solo Urbjmašīna 0601390905

136,59€
136,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulatora leņķa urbjmašīna GWB 12V-10, 12 V, 0601390905 | 3165140645140

139,21€
139,21€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch leņķa urbjmašīna GWB 11 Nm 12V-10 SOLO (bez akum.), 0601390905

158,84€
158,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa urbjmašīna GWB 12V-10 Solo 0601390905 BOSCH (0601390905)

163,20€
163,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Leņķa skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Svars: | 1,20 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 6 mm |
|---|---|
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments cietā: | 11 Nm |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWB 10,8-LI (0601390905)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





























