Bosch GWB 10,8-LI (0601390909)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Leņķa urbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 1
- Griezes moments: 11 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 10 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWB 10,8-LI (0601390909)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch GWB 12V-10 Cordless Drill Driver ( 601390909 0 601 390 909 0601390909 )

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWB 12V-10 Professional - Winkelbohrmaschine - kabellos - Bohrfutterschlüssel 10 mm - 11 N·m - ohne Batterie - 12 V 0601390909

140,66€
145,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora leņķa skrūvgriezis Bosch GWB 12 V-10 + korpuss L-Boxx 102 (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140773256

141,56€
141,56€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch akumulatora leņķurbis GWB 12V-10 - koferī, bez akumulatora un lādētāja 0601390909

145,20€
145,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWB 12V-10 Cordless Drill Driver 0601390909

150,03€
150,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa urbjmašīna 12V - BOSCH - GWB 12V-10 - Rotējoša galva - Izmantošanas komforts - Saderīga ar 12V

154,02€
154,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWB 12V-10 LB Solo Urbjmašīna 0601390909

157,59€
157,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GWB 12V-10, LB SOLO Bosch Akumulatora leņķa urbjmašīna (0601390909) | 0601390909 | 3165140773256

159,51€
159,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch leņķa urbjmašīna GWB 11 Nm 12V-10 SOLO (bez akum.) L-Boxx, 0601390909

181,82€
181,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa urbjmašīna GWB 12V-10 Solo L-Boxx 0601390909 BOSCH (0601390909)

191,74€
191,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Leņķa urbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Uzglabāšanas kaste |
| Izmēri: | D12 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 1 |
| Griezes moments: | 11 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWB 10,8-LI (0601390909)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Kafijas AutomātsBosch Multitalent 8Bosch Trauku MašīnaBraun Shaver SeriesBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic






























