Bosch IXO-Bit-Set (06039A800S)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 215 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 3 Nm
- Griezes moments cietā: 4,5 Nm
- Nominālais spriegums: 3,6 V
- Skrūves diametrs: Ø 5 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Cordless screwdriver IXO 5 with 32-piece bit set (green/black Li-ion battery 1.5Ah 3.6V) ( 06039A800S )

39,00€
39,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Magnēta turētājs, 32 gab. bitu komplekts
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,5 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Skrūves diametrs: | Ø 5 mm |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 215 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 3 Nm |
| Griezes moments cietā: | 4,5 Nm |
| Nominālais spriegums: | 3,6 V |
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Krūmu ŠķēresBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Mikroviļņu KrāsnsBosch Rotak 32Bosch UrbjmašīnaBravia XR 55Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















