Bosch Uneo (060398400D)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Urbjmašīnas tips: Perforators
- Apgriezienu skaits: 280 apgr./min - 900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Nominālais spriegums: 12 V
- Maks. triecienu skaits: 4.800 1/min
- Mīksts griezes moments: 14 Nm
- Griezes moments cietā: 30 Nm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Uneo (060398400D)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 221,30€

Makita HR2631FT13
no 228,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 152,10€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 202,00€

Makita HR4013C
no 548,45€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Młotowiertarka Bosch Uneo 12 V (060398400D) | 0.603.984.00D | 3165140877558

132,20€
132,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Uneo 12 V (060398400D) | 0.603.984.00D | 3165140877558

134,15€
134,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Uneo Bohrhammer 060398400D (3165140877558) ( JOINEDIT82902819 )

135,00€
135,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch Uneo 12 V (060398400D) | 0.603.984.00D | 3165140877558

136,50€
136,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Home and Garden Uneo SDS-Quick-Akku-Bohrhammer 12 V 2.5 Ah Li-Ion inkl. Akku, inkl. Zubehör, inkl. Koffer (060398400D)

137,75€
142,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Perforators Bosch 060398400D; 12 V; 0,5 J; SDS-quick; 1x2,0 Ah akum. 060398400D

143,90€
143,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Uneo Bohrhammer 060398400D

146,39€
146,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mlotowiertarka Bosch Uneo 12 V (060398400D) 0.603.984.00D (3165140877558) ( JOINEDIT72696371 )

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch bezvadu perforators - Uneo (nāk ar 1 akumulatoru 12V-2,5 Ah + lādētāju)

165,21€
165,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2,50 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Svars: | 1,20 kg |
|---|
| Perforators |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 10 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 8 mm |
| Apgriezienu skaits: | 280 apgr./min - 900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Maks. triecienu skaits: | 4.800 1/min |
| Mīksts griezes moments: | 14 Nm |
| Griezes moments cietā: | 30 Nm |
| Trieciena enerģija: | 0,50 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Uneo (060398400D)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Universalchain 18Bosch Unlimited 8Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Veļas ŽāvētājsBosch ZobenzāģisBox Ps4Braun SkuveklisBrother Uzlīmju PrinterisBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic



























