Bosch UniversalCirc 12 (06033C7003)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Apgriezienu skaits: 1.400 apgr./min
- Nominālais spriegums: 12 V
- Zāģa asmens urbums: 15 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 85 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 17 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 26 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch UniversalCirc 12 (06033C7003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,50€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch UniversalCirc 12V - bez akumulatora ( 06033C7003 0 603 3C7 003 ) Zāģi

90,00€
90,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch UniversalCirc 12 - Kreissäge - schnurlos - 85 mm - ohne Batterie - 12 V 06033C7003

93,55€
98,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch UniversalCirc Cordless Circular Saw 06033C7003

100,56€
100,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Paralēlais atdures |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 17 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 26 mm |
| Svars: | 1,40 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 1.400 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Zāģa asmens urbums: | 15 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 85 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch UniversalCirc 12 (06033C7003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Unlimited 8Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Veļas ŽāvētājsBosch Virtuves KombainsBosch Zāles PļāvējiBrabantia Trauku ŽāvētājsBravia OLEDBrunoxBosch 12VBosch Easycut 12Bosch Gsr 12Bosch Akumulatori 12VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris






















