Bosch UniversalGrind (06033E5000)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Nominālais spriegums: 18 V
- Apgriezienu skaits: 12.000 apgr./min
- Diska diametrs: Ø 115 mm
- Akumulatoru skaits: 0
- Aizsargvāks: Jā
- Otrais rokturis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch UniversalGrind (06033E5000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 87,49€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 67,15€

Proxxon LWS (28547)
no 101,40€

Scheppach OSM600
no 219,12€

Makita DGA513Z
no 161,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch UniversalGrind 18V-75 - Winkelschleifer - schnurlos - 115 mm - ohne Batterie - 18 V (06033E5000)

92,61€
97,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Diska diametrs: | Ø 115 mm |
|---|
| Svars: | 1,70 kg |
|---|
| Leņķa slīpmašīna |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 12.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch UniversalGrind (06033E5000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Unlimited 8Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Veļas ŽāvētājsBosch Virtuves KombainsBosch Zāles PļāvējiBrabantia Trauku ŽāvētājsBravia OLEDBrunoxBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















