Bosch UniversalImpact 18V (06039D4102)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.450 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 23 Nm
- Griezes moments cietā: 34 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch UniversalImpact 18V (06039D4102)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Home and Garden UniversalImpact 18V -Akku-Schlagbohrschrauber inkl. 2. Akku, inkl. Ladegerät, inkl. Koffer (06039D4102)

147,98€
152,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Svars: | 2,90 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.450 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 23 Nm |
| Griezes moments cietā: | 34 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch UniversalImpact 18V (06039D4102)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Unlimited 8Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Veļas ŽāvētājsBosch Virtuves KombainsBosch Zāles PļāvējiBrabantia Trauku ŽāvētājsBravia OLEDBrunoxBosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28Bosch 2.5 Ah 18VMetabo 18VBosch Gba 18V 4.0 AhBosch Procore 18V 4.0 Ah





















