Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 24 Nm
- Griezes moments cietā: 42 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+2
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) Urbjmašīna 06039D7100

72,39€
72,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis/Triecienurbjmašīna Bosch UniversalImpact 18V-60 Bez Akumulatora Un Lādētāja, 18V (06039D7100)

75,98€
75,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Power Tools (DIY) Bosch UniversalImpact 18V-60 Solo Akku-Schlagbohrschrauber ohne Akku Ladegerät ( 06039D7100 0 603 9D7 100 )

76,00€
76,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) Urbjmašīna

77,91€
77,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Triecienurbjmašīna akum. UniversalImpact 18V-60 bez lād/akum

77,99€
77,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Cordless impact drill UniversalImpact 18V-60 BARETOOL green black no battery and charger 06039D7100

78,02€
83,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Powertools Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis UniversalImpact 18V-60 BARETOOL (green/black, bez akumulatora un lādētāja, POWER FOR ALL ALLIANCE) | 06039D7100 | 4053423230871

80,10€
80,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
UniversalImpact 18V-60 solo Akum.triecienurbjmašīna Bosch (06039D7100) | 06039D7100 | 4053423230871

80,96€
80,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrtarka Bosch 06039D7100 18 V 06039D7100

89,07€
89,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienskrūvgriezis Bosch UniversalImpact18V-60; 18 V (bez akumulatora un lādētāja) 06039D7100

90,20€
90,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skrūvgriezis urbis BOSCH Universal Impact 18V-60 18 V 60 Nm

98,00€
98,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna UniversalImpact 18V-60 06039D7100 BOSCH (06039D7100)

112,81€
112,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Svars: | 1,30 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.900 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 24 Nm |
| Griezes moments cietā: | 42 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+2 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 28.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Unlimited 8Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Veļas ŽāvētājsBosch Virtuves KombainsBosch Zāles PļāvējiBrabantia Trauku ŽāvētājsBravia OLEDBrunoxBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic































