Ilustrācija var atšķirties
Braun Multigrill 9 Pro CG 9160
Ražotājs: Braun
Ilustrācija var atšķirties
- Kontaktgrils
- Jauda: 2.200 W
- Grila plākšņu skaits: 2
- Tauku/sulu savākšanas paplāte: Jā
- Svars: 7,50 kg
- Temperatūras izvēle: Termostats
- Tauku/sulu noteces renste: Jā
- Materiāls Grila plāksne: Alumīnija liešana
Cenas vēsture
1M 3M
Braun Multigrill 9 Pro CG 9160
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Braun
Populāri produkti

Braun MultiGrill 9 Pro CG 9167
no 246,65€

Tefal Optigrill Elite GC7508
no 134,15€

Tefal Optigrill+ Vafeles
no 136,03€

Tefal Optigrill 4in1 GC774D
no 159,85€

Tefal Optigrill Elite XL
no 210,00€

Tefal Optigrill Elite GC750D
no 130,80€

Tefal OptiGrill 4in1 XL GC784D
no 244,02€

Tefal OptiGrill GC7058
no 96,70€

WMF Lono Kontaktgrill 2in1
no 130,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Braun MultiGrill 9 Pro CG9160 Black/inox | 0X17900007 CG9160 | 8021098002532

216,05€
216,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grill elektryczny Braun CG9160 | 0X17900007 CG9160 | 8021098002532

216,15€
216,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais grils Braun CG9160 | 0X17900007 CG9160 | 8021098002532

223,00€
223,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BRAUN 2.200W Max. temp. 265 schroeien verwarming 3-in-1 grillstand schroeidigital display 3 auto grillfuncties thermoprobe 1 bak/grillplaatzwart/staal CG 9160

224,92€
229,91€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Braun 0X17900007 kontakta grils 0X17900007 CG9160

229,17€
229,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grill elektryczny Braun CG9160 0X17900007 CG9160

241,95€
241,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun MultiGrill 9 Pro CG9160 czarny/inox | 0X17900007 CG9160 | 8021098002532 | AGDM-GRIL-BRA-006

250,40€
250,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun MultiGrill 9 Pro CG9160 czarny/inox 0X17900007 CG9160 (8021098002532) ( JOINEDIT85202155 ) Tosteris

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 2.200 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Termostats |
| Izmēri: | P35,50 cm x D44,50 cm x A18 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,50 kg |
| Grila plākšņu skaits: | 2 |
|---|---|
| Tauku/sulu noteces renste: | Jā |
| Tauku/sulu savākšanas paplāte: | Jā |
| Materiāls Grila plāksne: | Alumīnija liešana |
| Noņemamas grila plāksnes: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Braun Multigrill 9 Pro CG 9160
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















