Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DCD730C2
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora urbjmašīna
- Izejas jauda: 300 W
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 1.900 apgr./min
- Griezes moments: 32 Nm
- Nominālais spriegums: 14,40 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 35 mm
- Urbja diametrs metālam: Ø 13 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 1,50 mm - 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCD730C2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCD708D2T
no 160,75€

DeWalt DCD800NT
no 116,08€

DeWalt DCF922N
no 137,79€

DeWalt DCF899P2-QW
no 301,60€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 171,95€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akum. Urbjmašīna/ skrūvgriezis DCD730C2-QW 14.4V, DEWALT

244,99€
244,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | 2. Akumulators, Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Izmēri: | P190 mm x A218 mm x D80 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,50 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs metālam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Izejas jauda: | 300 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 1.900 apgr./min |
| Griezes moments: | 32 Nm |
| Nominālais spriegums: | 14,40 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCD730C2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















