Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DCD771C2
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora urbjmašīna
- Izejas jauda: 300 W
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.500 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 24 Nm
- Griezes moments cietā: 42 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCD771C2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCD708D2T
no 160,75€

DeWalt DCD800NT
no 116,08€

DeWalt DCF922N
no 137,79€

DeWalt DCF899P2-QW
no 301,60€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 171,95€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
18V XR 2x1,3Ah DeWalt DCD771C2-QW urbjmašīna/durbtvēris 18V XR 2x1,3Ah

124,00€
124,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,30 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Izmēri: | P5,30 cm x A19,10 cm x D21,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,65 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs metālam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Izejas jauda: | 300 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.500 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 24 Nm |
| Griezes moments cietā: | 42 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCD771C2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















